Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Screenshot
af: Skermskoot
