Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Position
am: ቦታ

en: Screenshot
am: ቅንጭብ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
