Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu
