Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Screenshot
bg: Икона
