Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Author
bn: লেখক

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত
