Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Position
bo: གནས་ས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
