Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Preview
bs: Pregled

en: Access denied
bs: Pristup odbijen
