Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Position
ca: Posició

en: Screenshot
ca: Captura

en: No preview
ca: Sense vista prèvia

en: Post Date
ca: Data de l'entrada

en: View mode
ca: Mode de visualització
