Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Position
cs: Pozice

en: Screenshot
cs: Ukázka

en: View mode
cs: Režim zobrazení
