Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: Position
cy: Lleoliad

en: Screenshot
cy: Siot Sgrin
