Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Preview
da: Gennemse

en: Default
da: Standard

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Position
da: Placering

en: Screenshot
da: Skærmbillede

en: Nodequeue
da: Nodekø

en: No preview
da: Intet preview

en: No nodes in this queue.
da: Ingen indholdselementer i denne k

en: Post Date
da: Oprettelsesdato
