Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Position
el: Θέση

en: Screenshot
el: Δείγμα εικόνας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
