Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Position
eo: Loko

en: Screenshot
eo: Ekrankapto

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
