Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Position
et: Asukoht

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: No preview
et: Eelvaade puudub

en: View mode
et: Kuvarežiim
