Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Position
eu: Kokapena

en: Screenshot
eu: Pantaila-argazkia
