Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Author
fil: May akda

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Default
fil: Pamantayan

en: Access denied
fil: Tinaggihan ang pagpunta dito
