Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Author
fr: Auteur

en: Preview
fr: Aperçu

en: Default
fr: Par défaut

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Screenshot
fr: Capture d'écran

en: No preview
fr: Aucun aperçu

en: No nodes in this queue.
fr: Aucun nœud dans cette file.

en: Post Date
fr: Date de publication

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Rendered node
fr: Nœud rendu

en: Content was not found.
fr: Le contenu n'a pas été trouvé.
