Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Position
gl: Posición

en: Screenshot
gl: Captura de pantalla

en: No nodes in this queue.
gl: Non hai nodos nesta cola.

en: Post Date
gl: Data de publicación

en: View mode
gl: Modo de vista
