Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો
