Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: No preview
hu: Nincs előnézet

en: View mode
hu: Nézetmód
