Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
