Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Author
id: Penulis

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Position
id: Posisi

en: Screenshot
id: Contoh tampilan

en: No preview
id: Tanpa pratinjau

en: View mode
id: Modus tampilan
