Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Preview
is: Forskoða

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Position
is: Staðsetning

en: Screenshot
is: Skjámynd
