Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Author
it: Autore

en: Preview
it: Anteprima

en: Default
it: Predefinito

en: Access denied
it: Accesso negato

en: Position
it: Posizione

en: Screenshot
it: Anteprima

en: No preview
it: Nessuna anteprima

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
