Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Author
ja: 投稿者

en: Preview
ja: プレビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Position
ja: ポジション

en: Screenshot
ja: スクリーンショット

en: No preview
ja: プレビューなし

en: View mode
ja: ビュー・モード
