Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Position
ka: პოციზია
