Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Screenshot
kk: Скриншоты
