Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Screenshot
km: រូបថត​អេក្រង់
