Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Screenshot
kn: ತೆರೆಚಿತ್ರ
