Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە
