Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Position
lt: Pozicija

en: Screenshot
lt: Vaizdas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
