Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй
