Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Position
mr: स्थान

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
