Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ
