Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Position
nl: Positie

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: No preview
nl: Geen voorbeeldweergave

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Content was not found.
nl: Inhoud werd niet gevonden.
