Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Access denied
nn: Ingen tilgong
