Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Position
oc: Posicion

en: Screenshot
oc: Captura d'ecran

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
