Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд
