Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ
