Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Position
pl: Pozycja

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Nodequeue
pl: Kolejka treści

en: No preview
pl: Brak podglądu

en: No nodes in this queue.
pl: Brak węzłów w kolejce.

en: Post Date
pl: Data publikacji

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Rendered node
pl: Przetworzony węzeł

en: Content was not found.
pl: Nie znaleziono zawartości.
