Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عمل ها

en: Author
fa: نویسنده

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: Position
fa: موقعیت

en: View mode
fa: نحوه نمایش
