Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Position
ps: ځاى
