Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Position
ro: Poziţie

en: No preview
ro: Fără previzualizare

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
