Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Author
ru: Автор

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Position
ru: Позиция

en: Screenshot
ru: Снимок экрана

en: No preview
ru: Без предпросмотра

en: No nodes in this queue.
ru: Нет материалов в этом списке

en: Post Date
ru: Дата создания

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Rendered node
ru: Обработанный материал

en: Content was not found.
ru: Содержимое не найдено
