Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Position
sl: Položaj

en: Screenshot
sl: Zaslonska slika
