Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Screenshot
sq: Pamjet
