Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: View mode
sr: Врста приказа
