Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Default
sv: Förvald

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Screenshot
sv: Skärmdump

en: No preview
sv: Ingen förhandsgranskning

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Rendered node
sv: Genererad nod
