Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Position
te: స్థానం

en: Screenshot
te: తెరపట్టు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
