Nodequeue viewmode selection (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Default
ur: طے شدہ

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
